Založ si blog

Kto bude prezidentom SR rozhodne vo voľbách továrenský pásový robotník a nie p. Fico

Tento rok prebehnú prezidentské voľby a ako vieme, tak už tu máme aj nového prezidenta SR. Novým prezidentom SR podľa pána Fica bude p. Fico. Jeho kalkul je celkom jasný, keďže je absolútne najpopulárnejším politikom zo všetkých kandidátov, dostáva najviac priestoru v médiach a tak marketingovo prevalcuje každého opozičného kandidáta, ktorý nemá vhodný volebný program pre slovenského voliča. p. Fico predstavuje politika, ktorý zastupuje určité podnikateľské kruhy, podnikateľské kruhy napojené na dotácie EU. p. Fico nezastupuje slovenského továrenského pasoveho robotníka, robotníka – dohodára pracujúceho za minimálnu mzdu, námedzného robotníka a nezastupuje ani bežného pracujúceho človeka, ktorý sa musí živiť poctivou prácou. p. Fico je profesionálny politik, ktorý profesionálne ovláda marketing, vie narábať so slovami a tak slovenský robotník ho miluje. p. Fico nemá žiadny program pre týchto ľudí, p. Fico im nepomáhal, nepomáha a nikdy im už nepomôže.

Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol kandidovať za prezidenta SR. Môj volebný program je zrozumiteľný pre každého továrenského pásového robotníka, pre robotníka – dohodára, pre námedzného robotníka.

Prosím, prečitajte si môj volebný program a porozmýšľajte o ňom. Som jeden z Vás jeden z továrenských pásových robotníkov, jeden z námedzných robotníkov, jeden z robotníkov – dohodárov. Keďže som jeden z Vás, popremýšľajte o svojom budúcom prezidentovi SR. Mal by byť jeden z Vás, aby Vám rozumel.

www.stanislavregec.szm.com

Ďakujem. 

V roku 2016 Čínska Ľudová Republika predbehla v predaji nových osobných automobilov USA v prepočte na jedného obyvateľa.

21.01.2017

Po prvý krát v histórii automobilizmu sa predalo viac nových osobných automobilov v prepočte na jedného obyvateľa minulý rok-2016 v Čínskej Ľudovej Republike ako v USA. Predaj nových osobných viac »

Minulý rok USA armáda zhodila z lietadiel 26 171 bômb. A čo urobila Čínska Ľudová Republika?

11.01.2017

Minulý rok USA armáda zhodila vo vojnových konfliktoch 26 171 bômb v siedmich krajinách. Najviac bômb bolo zhodených na Irak, Syria. 34 bômb bolo zhodených v Jemene, 14 v Somálii a tri v Pakistane. viac »

Prečo Amerika zúfalo potrebuje Čínsku Ľudovú Republiku v obchodnej oblasti?

08.01.2017

Donald Trump ako americký prezident prehlásel, že Čína je najväčším svetovým menovým manipulátorom akého svet ešte nevidel. Podľa amerického prezidenta to je dôvod obrovského obchodného viac »

Bratislava, Petržalka

Dopravu na križovatke Rusovská cesta-Lenardova ul. riešia

23.01.2017 11:31

Pre bezpečný prejazd križovatkou Rusovská cesta - Lenardova ulica v Petržalke spracoval Generálny investor Bratislavy dopravný prieskum.

Sean Spicer, inaugurácia

Trumpova poradkyňa označila lož za alternatívne fakty

23.01.2017 11:09

Poradkyňa amerického prezidenta Donalda Trumpa obhajovala hovorcu Bieleho domu v debate o dave na Trumpovej piatkovej inaugurácii.

Donald Trump, Trump,

Trump chce rýchlo zmeniť obchodnú dohodu s Mexikom a Kanadou

23.01.2017 10:52

Americký prezident Donald Trump chce čoskoro otvoriť rokovania o zmenách v Severoamerickej dohode o voľnom obchode (NAFTA).

Petro Porošenko

Kyjev sa trasie pred 'nebezpečným stroskotancom' z USA

23.01.2017 10:43

Porošenko stavil na jednu kartu: Hillary Clintonovú. Nevyhrala a v Kyjeve sa dnes najviac obávajú prípadného politického obchodu medzi Washingtonom a Moskvou.

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 276
Celková čítanosť: 583282x
Priemerná čítanosť článkov: 2113x

Autor blogu

Odkazy