Založ si blog

Kto bude prezidentom SR rozhodne vo voľbách továrenský pásový robotník a nie p. Fico

Tento rok prebehnú prezidentské voľby a ako vieme, tak už tu máme aj nového prezidenta SR. Novým prezidentom SR podľa pána Fica bude p. Fico. Jeho kalkul je celkom jasný, keďže je absolútne najpopulárnejším politikom zo všetkých kandidátov, dostáva najviac priestoru v médiach a tak marketingovo prevalcuje každého opozičného kandidáta, ktorý nemá vhodný volebný program pre slovenského voliča. p. Fico predstavuje politika, ktorý zastupuje určité podnikateľské kruhy, podnikateľské kruhy napojené na dotácie EU. p. Fico nezastupuje slovenského továrenského pasoveho robotníka, robotníka – dohodára pracujúceho za minimálnu mzdu, námedzného robotníka a nezastupuje ani bežného pracujúceho človeka, ktorý sa musí živiť poctivou prácou. p. Fico je profesionálny politik, ktorý profesionálne ovláda marketing, vie narábať so slovami a tak slovenský robotník ho miluje. p. Fico nemá žiadny program pre týchto ľudí, p. Fico im nepomáhal, nepomáha a nikdy im už nepomôže.

Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol kandidovať za prezidenta SR. Môj volebný program je zrozumiteľný pre každého továrenského pásového robotníka, pre robotníka – dohodára, pre námedzného robotníka.

Prosím, prečitajte si môj volebný program a porozmýšľajte o ňom. Som jeden z Vás jeden z továrenských pásových robotníkov, jeden z námedzných robotníkov, jeden z robotníkov – dohodárov. Keďže som jeden z Vás, popremýšľajte o svojom budúcom prezidentovi SR. Mal by byť jeden z Vás, aby Vám rozumel.

www.stanislavregec.szm.com

Ďakujem. 

MinFound Medical Systems Co. Ltd začal s vývojom 256 rezového CT snímača ľudského tela.

19.02.2017

Čínska Ľudová Republika poskytla cca 7mil Eur spoločnosti MinFound Medical Systems Co. na vývoj nového čínskeho CT snímača ľudského tela. Tento CT prístroj bude oveľa ohľaduplnejší voči viac »

Chudoba v Českej Republike.

18.02.2017

Nedávno bolo na ČT uverejnené, ako sa žije mladým ľuďom v Západných Čechách. Veľa mladých ľudí sa tam rozhoduje opustiť stredné školy a učňovské školy kôli voľným pracovným miestam viac »

Prečo verím v komunizmus.

18.02.2017

Súčasné svetové média sa pozerajú na komunizmus ako na niečo zvrhlé, zlé a zatratenia hodné. Čo to vlastne socialistický štát riadený komunistickou stranou znamená v praxi? Súčasná Čínska viac »

SaS, Richard Sulík,

Sulík vyzval špeciálneho prokurátora Kováčika, aby odstúpil

24.02.2017 13:09

Líder strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík vyzval špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, aby sa vzdal svojej funkcie.

hviezdko

Bratislava prišla o nehnuteľnosť v centre, Nesrovnal chce nájsť riešenie

24.02.2017 13:07

Podľa primátora Bratislavy Iva Nesrovnala by sa malo nájsť iné riešenie, ako je predaj väčšinovej časti bytového domu súkromnému vlastníkovi.

velvystlanec, ukrajina, jurij muška

Ukrajinský veľvyslanec: Sme súčasťou odporu proti ruskej hrozbe

24.02.2017 13:00

"Prvoradou otázkou dneška je bezpečnosť, čo potvrdilo aj nedávne rokovanie v Bavorsku," povedal pre Pravdu nový ukrajinský veľvyslanec v SR Jurij Muška.

Mósul, iračania, irak, vojaci, policajti, polícia

Čech, ktorý chcel bojovať za Islamský štát, putuje do väzenia

24.02.2017 12:44

Na 39 mesiacov väzenia odsúdili v piatok v Plzni mladíka, ktorý chcel odísť bojovať do Sýrie na strane takzvaného Islamského štátu (IS).

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 288
Celková čítanosť: 605038x
Priemerná čítanosť článkov: 2101x

Autor blogu

Odkazy