Založ si blog

Kto bude prezidentom SR rozhodne vo voľbách továrenský pásový robotník a nie p. Fico

Tento rok prebehnú prezidentské voľby a ako vieme, tak už tu máme aj nového prezidenta SR. Novým prezidentom SR podľa pána Fica bude p. Fico. Jeho kalkul je celkom jasný, keďže je absolútne najpopulárnejším politikom zo všetkých kandidátov, dostáva najviac priestoru v médiach a tak marketingovo prevalcuje každého opozičného kandidáta, ktorý nemá vhodný volebný program pre slovenského voliča. p. Fico predstavuje politika, ktorý zastupuje určité podnikateľské kruhy, podnikateľské kruhy napojené na dotácie EU. p. Fico nezastupuje slovenského továrenského pasoveho robotníka, robotníka – dohodára pracujúceho za minimálnu mzdu, námedzného robotníka a nezastupuje ani bežného pracujúceho človeka, ktorý sa musí živiť poctivou prácou. p. Fico je profesionálny politik, ktorý profesionálne ovláda marketing, vie narábať so slovami a tak slovenský robotník ho miluje. p. Fico nemá žiadny program pre týchto ľudí, p. Fico im nepomáhal, nepomáha a nikdy im už nepomôže.

Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol kandidovať za prezidenta SR. Môj volebný program je zrozumiteľný pre každého továrenského pásového robotníka, pre robotníka – dohodára, pre námedzného robotníka.

Prosím, prečitajte si môj volebný program a porozmýšľajte o ňom. Som jeden z Vás jeden z továrenských pásových robotníkov, jeden z námedzných robotníkov, jeden z robotníkov – dohodárov. Keďže som jeden z Vás, popremýšľajte o svojom budúcom prezidentovi SR. Mal by byť jeden z Vás, aby Vám rozumel.

www.stanislavregec.szm.com

Ďakujem. 

Prečo zomiera toľko mexičanov-mukľov na hranici s USA?

23.03.2017

Za socializmu v bývalej ČSSR vraj bolo zabitých 400 ľudí na hraniciach so slobodným svetom. Je to hrozné, ale skúsme si teda niečo povedať o hranici medzi Mexikom a USA. Na tejto hranici denne viac »

Mediálna masáž prostého národa.

22.03.2017

Pozrite sa na ten graf dole. Hovorí o pocite šťastia občanov v krajinách. Napr. Japonci sú na 51. mieste. Lepšie je na tom Brazília, Uzbekistan a iné veľmi vyspelé krajiny. Toto sa hádam ani viac »

Jazero Hongjiannao zväčšuje svoju plochu. Dobrá správa pre ekológov na celom Svete.

19.03.2017

Najväčšie sladkovodné púštne jazero v Čínskej Ľudovej Republike sa začalo zväčšovať. Jeho plocha je v súčasnosti 32,94 km štvorcového a zväčšilo sa o 4,5 percenta oproti roku 2015. viac »

euro, bankovky, peniaze, mince

VÚB vyplatí dividendu 5,55 eura na akciu

24.03.2017 21:34

VÚB banka, ktorá v minulom roku dosiahla zisk 265,17 mil. eur, dá na výplatu dividend niečo cez 72 mil. eur.

summit, pápež, eu, rím

Pápež sa stretol s lídrami EÚ. Vyzval ich na solidaritu a jednotu

24.03.2017 21:19

Solidarita je podľa pápeža najúčinnejším prostriedkom proti moderným formám populizmu, nesmie však pozostávať len zo slov, tvrdí pápež.

Hollande

Hollande: Fillon obvineniami vlády zo sprisahania prekračuje medze

24.03.2017 21:10

Francúzsky prezident François Hollande sa dnes ohradil proti výrokom pravicového kandidáta na hlavu štátu Françoise Fillona.

Obama

Trump požiadal o stiahnutie návrhu na zrušenie Obamacare

24.03.2017 20:57

Americký prezident Donald Trump požiadal šéfa Snemovne reprezentantov Paula Ryana, aby hlasovanie o zrušení programu Obamacare bolo stiahnuté z dnešného programu.

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 301
Celková čítanosť: 630842x
Priemerná čítanosť článkov: 2096x

Autor blogu

Odkazy