Založ si blog

Kto bude prezidentom SR rozhodne vo voľbách továrenský pásový robotník a nie p. Fico

Tento rok prebehnú prezidentské voľby a ako vieme, tak už tu máme aj nového prezidenta SR. Novým prezidentom SR podľa pána Fica bude p. Fico. Jeho kalkul je celkom jasný, keďže je absolútne najpopulárnejším politikom zo všetkých kandidátov, dostáva najviac priestoru v médiach a tak marketingovo prevalcuje každého opozičného kandidáta, ktorý nemá vhodný volebný program pre slovenského voliča. p. Fico predstavuje politika, ktorý zastupuje určité podnikateľské kruhy, podnikateľské kruhy napojené na dotácie EU. p. Fico nezastupuje slovenského továrenského pasoveho robotníka, robotníka – dohodára pracujúceho za minimálnu mzdu, námedzného robotníka a nezastupuje ani bežného pracujúceho človeka, ktorý sa musí živiť poctivou prácou. p. Fico je profesionálny politik, ktorý profesionálne ovláda marketing, vie narábať so slovami a tak slovenský robotník ho miluje. p. Fico nemá žiadny program pre týchto ľudí, p. Fico im nepomáhal, nepomáha a nikdy im už nepomôže.

Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol kandidovať za prezidenta SR. Môj volebný program je zrozumiteľný pre každého továrenského pásového robotníka, pre robotníka – dohodára, pre námedzného robotníka.

Prosím, prečitajte si môj volebný program a porozmýšľajte o ňom. Som jeden z Vás jeden z továrenských pásových robotníkov, jeden z námedzných robotníkov, jeden z robotníkov – dohodárov. Keďže som jeden z Vás, popremýšľajte o svojom budúcom prezidentovi SR. Mal by byť jeden z Vás, aby Vám rozumel.

www.stanislavregec.szm.com

Ďakujem. 

Zápas storočia, Ke Jie prehral druhú hru go s AlphaGo počítačovým programom. AlphaGo vyhráva 2: 0.

25.05.2017

Moje predpoklady sa splnili. Ke Jie súčasná čínska jednotka a súčasný majster sveta v go prehral prvú aj druhú hru s počítačovým programom AlphaGo. Ukazuje sa, že človek nevydrží takú viac »

Rozvoj verejnej dopravy v Slovenskej Republike a vo svete, rok 2017

21.05.2017

Pozrite sa dole na tabuľku, ktorá popisuje súčasný stav verejnej dopravy vo svete, konkrétne vysokorýchlostných železníc. Vysokorýchlostné železnice dokážu konkurovať leteckej doprave na viac »

ČĽR otvorí novú vysokorýchlostnú železnicu Baoji-Lanzhou.

20.05.2017

ČĽR otvorí v polovici tohto roku novú vysokorýchlostnú železnicu ktorá spája veľkomestá Baoji a Lanzhou. Dĺžka vysokorýchlostnej železnice je 401 km. 92 percent železnice je postavená viac »

Afganistan, taliban

Pri útoku Talibanu na základňu pri Kandahári zahynulo 15 vojakov

26.05.2017 21:31

Pätnásť afganských vojakov bolo zabitých pri novom útoku bojovníkov hnutia Taliban v juhoafganskej provincii Kandahár. Pri následných bojoch prišlo o život 20 príslušníkov Talibanu.

GLOBSEC 2017

Svet zažíva ťažké časy. Čo na to Globsec?

26.05.2017 19:02

Snaha nájsť odpoveď na to, kam tento svet smeruje a čo s ním. Je to úloha pre tradičnú konferenciu Globsec, ktorá sa v piatok začala v Bratislave a potrvá do nedele.

Václav Mika

Manažéri v RTVS majú rozprávkové platy

26.05.2017 18:48

Niektorí vysokí manažéri RTVS brali až osemtisícové platy, teda oveľa vyššie ako napríklad predseda parlamentu či premiér. Vyplýva to z uniknutých dokumentov, ktoré sa v piatok dostali do médií.

Donald Trump, G7

Štáty G7 sa dohodli na spoločnom boji proti terorizmu, rozpory ohľadne klimatickej dohody pretrvávajú

26.05.2017 17:59, aktualizované: 20:59

Ako urobiť sedmičku opäť veľkou? Nájsť v tom zhodu nie je ľahké. Z lídrov, ktorí sa v piatok zišli na summite skupiny G7, sú štyria nováčikovia.

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 217
Celková čítanosť: 474645x
Priemerná čítanosť článkov: 2187x

Autor blogu

Odkazy