Založ si blog

Kto bude prezidentom SR rozhodne vo voľbách továrenský pásový robotník a nie p. Fico

Tento rok prebehnú prezidentské voľby a ako vieme, tak už tu máme aj nového prezidenta SR. Novým prezidentom SR podľa pána Fica bude p. Fico. Jeho kalkul je celkom jasný, keďže je absolútne najpopulárnejším politikom zo všetkých kandidátov, dostáva najviac priestoru v médiach a tak marketingovo prevalcuje každého opozičného kandidáta, ktorý nemá vhodný volebný program pre slovenského voliča. p. Fico predstavuje politika, ktorý zastupuje určité podnikateľské kruhy, podnikateľské kruhy napojené na dotácie EU. p. Fico nezastupuje slovenského továrenského pasoveho robotníka, robotníka – dohodára pracujúceho za minimálnu mzdu, námedzného robotníka a nezastupuje ani bežného pracujúceho človeka, ktorý sa musí živiť poctivou prácou. p. Fico je profesionálny politik, ktorý profesionálne ovláda marketing, vie narábať so slovami a tak slovenský robotník ho miluje. p. Fico nemá žiadny program pre týchto ľudí, p. Fico im nepomáhal, nepomáha a nikdy im už nepomôže.

Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol kandidovať za prezidenta SR. Môj volebný program je zrozumiteľný pre každého továrenského pásového robotníka, pre robotníka – dohodára, pre námedzného robotníka.

Prosím, prečitajte si môj volebný program a porozmýšľajte o ňom. Som jeden z Vás jeden z továrenských pásových robotníkov, jeden z námedzných robotníkov, jeden z robotníkov – dohodárov. Keďže som jeden z Vás, popremýšľajte o svojom budúcom prezidentovi SR. Mal by byť jeden z Vás, aby Vám rozumel.

www.stanislavregec.szm.com

Ďakujem. 

Ekonomicky skrachovaná Francúzka Republika si volí prezidenta.

24.04.2017

V tomto čase si formálne ekonomicky skrachovaná Francúzka Republika volí nového prezidenta. Francúzky občania sa doteraz tešili veľmi vysokej životnej úrovni. Táto životná úroveň pramenila viac »

Tianzhou-1 raketa sa včera 20. 4. dostala na obežnú dráhu Zeme.

21.04.2017

Čínska Ľudová Republika včera úspešne vypustila na obežnú dráhu Zeme novú raketu Tianzhou-1. Ide o dopravný systém, ktorý do vesmíru dokáže vyniesť 6000 kg nákladu. Raketa bude vo vesmíre viac »

Ako sa bude rozvíjať 20 najdôležitejších ekonomík sveta v roku 2017 podľa Medzinárodného Menového Fondu.

18.04.2017

Dole môžeme vidieť zoznam-tabuľku, ktorá popisuje odhad rastu 20 najdôležitejších ekonomík v roku 2017. Najväčšia svetová ekonomika - Čínska Ľudová Republika zrejme bude určovať chod viac »

Emmanuel Macron, Macron,

Macron si musí dávať pozor na jazyk, tvrdí cambridgeský expert

24.04.2017 16:40

"Je potrebné venovať sa frustrácii ľudí,“ povedal pre Pravdu John Keiger, expert na politiku a históriu Francúzska z prestížnej Cambridgeskej univerzity.

Marine Le Penová

České firmy sa obávajú Le Penovej

24.04.2017 16:12

Víťazstvom Marine Le Penovej by boli posilnené odstredivé tendencie v EÚ, čo by pre Česko, ako malú otvorenú ekonomiku, bolo veľmi zlé.

muž, počítač

Podnikatelia môžu podávať žiadosti o eurofondy elektronicky

24.04.2017 15:54

Odštartovali prvú výzvu, kde je možné elektronické podanie žiadostí o eurofondy. Pilotný projekt sa týka operačného programu Výskum a inovácie.

Počítač, invalid, zdravotne postihnutý

Do eHealthu sa zapojilo 100 ambulantných lekárov a 15 nemocníc

24.04.2017 15:44

Do systému eHealth je aktuálne pripojených približne 100 ambulantných lekárov, pripojilo sa 15 nemocníc a polikliník.

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 306
Celková čítanosť: 648058x
Priemerná čítanosť článkov: 2118x

Autor blogu

Odkazy