Založ si blog

Súmrak štátu ako spoločenstva slobodných ľudí, alebo ako sa mafianizujú celé štáty.

          Máme tu problém s Ukrajinou a jej celkovým politickým systémom. Ukrajina je štát, kde vládnu uhoľní plynoví a finanční baróni. Jednoducho krstní otcovia Ukrajiny. Nemožno sa tomu nejako diviť, keďže niečo podobné sa stalo aj v Českej republike, kde sa vlady ujala súkromná firma p. Babiša, teda jeho strana ANO. Štátov sa pomaly ale pomaličky začínajú zmocňovať súkromné klany. Vo vláde takýchto štátov sú ľudia, ktorí v prvom rade slúžia svojím šéfom. Krstní otcovia sú schopní ovládnuť celý štát bez nejakých extranákladov v podobe zastrašovania, podplácania a iných nástrojov v politickom boji. Jednoducho si na to kúpia média a média tak dokonale ovplyvnia verejnú mienku, že ľud tomu všetkému naozaj verí čo vidí v prieskumoch a v  televíznych správach. Krstní otcovia z východu, ale i z Prahy a Bratislavy chápu o čom to všetko je. Kríza na Ukrajine a Tatárii nám ukázala ako ďaleko to može zájsť. Toto všetko čo sa stalo na Ukrajine, na Majdane to sa môže stať aj v Bratislave, alebo v Prahe. Ľudia raz môžu pochopiť, že mafianizácia štátu je pre nich to najhoršie čo sa može stať a vyjdu do ulíc. Preto jediným riešením takýchto problémov je demokratizácia spoločnosti cez systém priamej demokracie.  

V roku 2016 Čínska Ľudová Republika predbehla v predaji nových osobných automobilov USA v prepočte na jedného obyvateľa.

21.01.2017

Po prvý krát v histórii automobilizmu sa predalo viac nových osobných automobilov v prepočte na jedného obyvateľa minulý rok-2016 v Čínskej Ľudovej Republike ako v USA. Predaj nových osobných viac »

Minulý rok USA armáda zhodila z lietadiel 26 171 bômb. A čo urobila Čínska Ľudová Republika?

11.01.2017

Minulý rok USA armáda zhodila vo vojnových konfliktoch 26 171 bômb v siedmich krajinách. Najviac bômb bolo zhodených na Irak, Syria. 34 bômb bolo zhodených v Jemene, 14 v Somálii a tri v Pakistane. viac »

Prečo Amerika zúfalo potrebuje Čínsku Ľudovú Republiku v obchodnej oblasti?

08.01.2017

Donald Trump ako americký prezident prehlásel, že Čína je najväčším svetovým menovým manipulátorom akého svet ešte nevidel. Podľa amerického prezidenta to je dôvod obrovského obchodného viac »

Bratislava, Petržalka

Dopravu na križovatke Rusovská cesta-Lenardova ul. riešia

23.01.2017 11:31

Pre bezpečný prejazd križovatkou Rusovská cesta - Lenardova ulica v Petržalke spracoval Generálny investor Bratislavy dopravný prieskum.

Sean Spicer, inaugurácia

Trumpova poradkyňa označila lož za alternatívne fakty

23.01.2017 11:09

Poradkyňa amerického prezidenta Donalda Trumpa obhajovala hovorcu Bieleho domu v debate o dave na Trumpovej piatkovej inaugurácii.

Donald Trump, Trump,

Trump chce rýchlo zmeniť obchodnú dohodu s Mexikom a Kanadou

23.01.2017 10:52

Americký prezident Donald Trump chce čoskoro otvoriť rokovania o zmenách v Severoamerickej dohode o voľnom obchode (NAFTA).

Petro Porošenko

Kyjev sa trasie pred 'nebezpečným stroskotancom' z USA

23.01.2017 10:43

Porošenko stavil na jednu kartu: Hillary Clintonovú. Nevyhrala a v Kyjeve sa dnes najviac obávajú prípadného politického obchodu medzi Washingtonom a Moskvou.

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 276
Celková čítanosť: 583281x
Priemerná čítanosť článkov: 2113x

Autor blogu

Odkazy