Založ si blog

Súmrak štátu ako spoločenstva slobodných ľudí, alebo ako sa mafianizujú celé štáty.

          Máme tu problém s Ukrajinou a jej celkovým politickým systémom. Ukrajina je štát, kde vládnu uhoľní plynoví a finanční baróni. Jednoducho krstní otcovia Ukrajiny. Nemožno sa tomu nejako diviť, keďže niečo podobné sa stalo aj v Českej republike, kde sa vlady ujala súkromná firma p. Babiša, teda jeho strana ANO. Štátov sa pomaly ale pomaličky začínajú zmocňovať súkromné klany. Vo vláde takýchto štátov sú ľudia, ktorí v prvom rade slúžia svojím šéfom. Krstní otcovia sú schopní ovládnuť celý štát bez nejakých extranákladov v podobe zastrašovania, podplácania a iných nástrojov v politickom boji. Jednoducho si na to kúpia média a média tak dokonale ovplyvnia verejnú mienku, že ľud tomu všetkému naozaj verí čo vidí v prieskumoch a v  televíznych správach. Krstní otcovia z východu, ale i z Prahy a Bratislavy chápu o čom to všetko je. Kríza na Ukrajine a Tatárii nám ukázala ako ďaleko to može zájsť. Toto všetko čo sa stalo na Ukrajine, na Majdane to sa môže stať aj v Bratislave, alebo v Prahe. Ľudia raz môžu pochopiť, že mafianizácia štátu je pre nich to najhoršie čo sa može stať a vyjdu do ulíc. Preto jediným riešením takýchto problémov je demokratizácia spoločnosti cez systém priamej demokracie.  

MinFound Medical Systems Co. Ltd začal s vývojom 256 rezového CT snímača ľudského tela.

19.02.2017

Čínska Ľudová Republika poskytla cca 7mil Eur spoločnosti MinFound Medical Systems Co. na vývoj nového čínskeho CT snímača ľudského tela. Tento CT prístroj bude oveľa ohľaduplnejší voči viac »

Chudoba v Českej Republike.

18.02.2017

Nedávno bolo na ČT uverejnené, ako sa žije mladým ľuďom v Západných Čechách. Veľa mladých ľudí sa tam rozhoduje opustiť stredné školy a učňovské školy kôli voľným pracovným miestam viac »

Prečo verím v komunizmus.

18.02.2017

Súčasné svetové média sa pozerajú na komunizmus ako na niečo zvrhlé, zlé a zatratenia hodné. Čo to vlastne socialistický štát riadený komunistickou stranou znamená v praxi? Súčasná Čínska viac »

SaS, Richard Sulík,

Sulík vyzval špeciálneho prokurátora Kováčika, aby odstúpil

24.02.2017 13:09

Líder strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík vyzval špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika, aby sa vzdal svojej funkcie.

hviezdko

Bratislava prišla o nehnuteľnosť v centre, Nesrovnal chce nájsť riešenie

24.02.2017 13:07

Podľa primátora Bratislavy Iva Nesrovnala by sa malo nájsť iné riešenie, ako je predaj väčšinovej časti bytového domu súkromnému vlastníkovi.

velvystlanec, ukrajina, jurij muška

Ukrajinský veľvyslanec: Sme súčasťou odporu proti ruskej hrozbe

24.02.2017 13:00

"Prvoradou otázkou dneška je bezpečnosť, čo potvrdilo aj nedávne rokovanie v Bavorsku," povedal pre Pravdu nový ukrajinský veľvyslanec v SR Jurij Muška.

Mósul, iračania, irak, vojaci, policajti, polícia

Čech, ktorý chcel bojovať za Islamský štát, putuje do väzenia

24.02.2017 12:44

Na 39 mesiacov väzenia odsúdili v piatok v Plzni mladíka, ktorý chcel odísť bojovať do Sýrie na strane takzvaného Islamského štátu (IS).

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 288
Celková čítanosť: 605037x
Priemerná čítanosť článkov: 2101x

Autor blogu

Odkazy