Založ si blog

Grécko a Protektorat Böhmen und Mähren.

reinhard-heydrich-si-prohlizi-korunovacni-klenoty

Pozrite sa na fotografiu hore. Reinhard Heydrich ako SS Gruppenführer si prehliada české korunovačné klenoty. Kľúč od korunovačných klenotov si osobne vzal z rúk Dr. Emila Háchu, vtedajšieho prezidenta. V tom čase protektorát mal svoju vládu, ministerstvá a všetko fungovalo ako sa na štát partí. Ale malo to jednu chybu a to že občania v tom štáte si nemohli presadiť svoje občianske práva, ale zákonodárcom a poslednou inštanciou bol SS Gruppenführer Reinhard Heydrich. On rozhodoval čo sa sprivatizuje a čo nie. Vtedajší priemysel musel vyrábať vojenský materiál pre potreby tretiej ríše.

Čo čaká dnešné Grécko? Zhruba to isté. Namiesto SS Gruppenführera budú mať nad sebou bankérov a tí budú rozhodovať o osude tejto krajiny. Vôľa ľudu bude len na príťaž a takéto niečo bude nežiadúce. Dá sa očakávať, že sa bude tiež privatizovať a akože z tohto výnosu sa budú splácať nesplatiteľné úvery. SS Gruppenführer Reinhard Heydrich trval na tom, aby všetci zdraví občania vyrábali pre tretiu ríšu a s dôchodcami sa nejako nezaoberal. No v budúcnosti to bude trošku tvrdšie. Vek na dôchodok bude 67 rokov a bude treba veru na tie dlhy robiť. Sociálny systém v protektoráte nebol, keďže všetci museli pracovať v prospech tretej ríše. No v budúcom Grécku to bude trošku tvrdšie, lebo dane a odvody sa určite nasmerujú na splácanie dlhov. Ešte šťaštie, že v Grécku nemajú takéto pekné kráľovské klenoty, ako tam hore na fotke.

V roku 2016 Čínska Ľudová Republika predbehla v predaji nových osobných automobilov USA v prepočte na jedného obyvateľa.

21.01.2017

Po prvý krát v histórii automobilizmu sa predalo viac nových osobných automobilov v prepočte na jedného obyvateľa minulý rok-2016 v Čínskej Ľudovej Republike ako v USA. Predaj nových osobných viac »

Minulý rok USA armáda zhodila z lietadiel 26 171 bômb. A čo urobila Čínska Ľudová Republika?

11.01.2017

Minulý rok USA armáda zhodila vo vojnových konfliktoch 26 171 bômb v siedmich krajinách. Najviac bômb bolo zhodených na Irak, Syria. 34 bômb bolo zhodených v Jemene, 14 v Somálii a tri v Pakistane. viac »

Prečo Amerika zúfalo potrebuje Čínsku Ľudovú Republiku v obchodnej oblasti?

08.01.2017

Donald Trump ako americký prezident prehlásel, že Čína je najväčším svetovým menovým manipulátorom akého svet ešte nevidel. Podľa amerického prezidenta to je dôvod obrovského obchodného viac »

Bratislava, Petržalka

Dopravu na križovatke Rusovská cesta-Lenardova ul. riešia

23.01.2017 11:31

Pre bezpečný prejazd križovatkou Rusovská cesta - Lenardova ulica v Petržalke spracoval Generálny investor Bratislavy dopravný prieskum.

Sean Spicer, inaugurácia

Trumpova poradkyňa označila lož za alternatívne fakty

23.01.2017 11:09

Poradkyňa amerického prezidenta Donalda Trumpa obhajovala hovorcu Bieleho domu v debate o dave na Trumpovej piatkovej inaugurácii.

Donald Trump, Trump,

Trump chce rýchlo zmeniť obchodnú dohodu s Mexikom a Kanadou

23.01.2017 10:52

Americký prezident Donald Trump chce čoskoro otvoriť rokovania o zmenách v Severoamerickej dohode o voľnom obchode (NAFTA).

Petro Porošenko

Kyjev sa trasie pred 'nebezpečným stroskotancom' z USA

23.01.2017 10:43

Porošenko stavil na jednu kartu: Hillary Clintonovú. Nevyhrala a v Kyjeve sa dnes najviac obávajú prípadného politického obchodu medzi Washingtonom a Moskvou.

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 276
Celková čítanosť: 583254x
Priemerná čítanosť článkov: 2113x

Autor blogu

Odkazy