Založ si blog

Dá sa naučiť cudzí jazyk za 7 dní špeciálnou metódou?

Jeden môj známy mi povedal, že sa ide prihlásiť na kurz cudzieho jazyka a že za 7 dní sa ten jazyk akože naučí, teda základy tohto jazyka. Je to niečo šokujúce, ale ľudia tomu normálne veria. Normálne tomu uveria, že v nejakej hladine, teraz neviem akej, že sa naučia cudzí jazyk za tak krátky čas. Bohužiaľ, sú to tolálne bludy. Je to len strata času a zbytočné výdavky. Cudzí jazyk sa nedá naučiť za kratší čas ako je 5 rokov. A to si vyžaduje každodennú prácu s týmto jazykom. Jednoducho to je tak a nemôže to byť ináč. Na zvládnutie cudzieho jazyka je potrebných aspoň 5 rokov poctivého štúdia. Neverte týmto šarlatánom, ktorý vás takto chcú ohlúpnuť a zarobiť na vašej hlúposti. Zažil som aj to, že slovák bol v Anglicku a vedel hádam 10 slov a normálne tam chcel žiť a takto sa tam akože naučiť jazyk. Aj tak premýšľajú ľudia.

Ako vyzerá také veľkomesto v Čínskej Ľudovej Republike, Guangzhou.

26.02.2017

Guangzhou ma 13.5mil. obyvateľov. Mesto sa ekonomicky prudko rozvíja vďaka svojej polohe pri Juhočínskom mori. Je to jedna z najvyspelejších častí Čínskej Ľudovej Republiky. Veľkomesto má viac »

Pár -násťročných vystúpil na najvyššiu stavbu sveta 640m nad zemou.

25.02.2017

Angela a Ivan, pár z Moskvy sa rozhodol vystúpiť na najvyššiu stavbu sveta v meste Tianjin v ČĽR. Určite ide o zaújmavosť, lebo nie je veľa dievčat, ktoré by sa dali nahovoriť na niečo viac »

Tianhe-3, superpočítač, ktorý prekoná SunwayTaihuLight.

25.02.2017

Čínska Ľudová Republika spustila vývoj superpočítača novej generácie, ktorý bude 10 x rýchlejší ako doterajší najrýchlejší superpočítač SunwayTaihuLight. Superpočítač prekoná hranicu viac »

mosty, most, poškodený most,

Mosty odchádzajú jeden za druhým

26.02.2017 20:00

Ďalší most na Orave je natoľko poškodený, že hrozí, že praskne. Samosprávy pritom na zhoršujúci sa stav mosta upozorňujú už dlhšie.

Slovinsko, autonehoda

Na bratislavskom obchvate sa zrazilo päť áut, jeden zranený

26.02.2017 19:55

Reťazová dopravná nehoda sa v nedeľu podvečer stala na diaľničnom obchvate v Bratislave v smere do Petržalky.

Nigéria, Boko Haram

V Nigérii oslobodili unesených nemeckých archeológov

26.02.2017 18:24

Agenti nigérijských bezpečnostných služieb oslobodili dvoch nemeckých archeológov, unesených ozbrojenými mužmi z odľahlého archeologického náleziska.

putá, väzenie, väzeň, obvinený

Sudán prepustí Čecha odsúdeného na 24 rokov za špionáž

26.02.2017 18:16

Sudánsky prezident Umar Bašír nariadil prepustenie 53-ročného českého občana Petra Jaška, ktorého v africkej krajine odsúdili na 24 rokov väzenia za špionáž.

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 288
Celková čítanosť: 604053x
Priemerná čítanosť článkov: 2097x

Autor blogu

Odkazy