Druhý najvyšší cestný most na Svete ide do prevádzky o dva týždne, vyšší ako Eiffelova veža.
16. decembra 2015 15:58,
Prečítané 5 051x,
stan021,
Čínska Ľudová Republika, Zábava
V Čínskej Ľudovej Republike postavili druhý najvyšší cestný most na Svete. Most je 406 m nad zemou. Je to veľký úspech moderného čínskeho stavebníctva 21. storočia. Most je nad Quingshui riekou v provincii Hubei. Do prevádzky sa tento most spustí o dva týždne. Nasledovné obrázky z tohto mostu a okolitej prírody nepotrebujú ďaľší komentár.




10.12.2025
Ameriku zachvátila vlna chudoby. Čo bolo niekedy nemysliteľné, je dnes skutočnosťou. Bežní američania majú problémy vôbec vyžiť zo svojích príjmov. Ako je to možné, že najvyspelejšia a ekonomicky najsilnejšia krajina sveta má také problémy ako krajiny rozvojového sveta? Video o tomto probléme:
09.12.2025
Niektoré média tvrdia, že stačí ešte počkať nejaký čas a RF sa ekonomicky zrúti a nedokáže bojovať ďalej s Ukrajinou. Ja by som tomu akože rozumel, ale nerozumiem tomu, prečo potom ruský rubeľ má hodnotu 77,5/1 americkému doláru na svetovom trhu. Ako je to možné, že po viac ako 3 rokoch vojny ruský rubeľ nekľakol a má hodnotu ako pred špeciálnou vojenskou [...]
08.12.2025
Čínska AI spoločnosť DeepSeek nedávno uviedla do prevádzky nové modely, ktoré majú konkurovať GPT-5 a Gemini. Čínsky hráč v oblasti umelej inteligencie, spoločnosť DeepSeek, predstavila dva nové jazykové modely. Ide o základnú verziu DeepSeek-V3.2 a jej vysokovýkonný variant „Special“. Podľa tvrdení spoločnosti majú modely dosahovať alebo dokonca prekonávať [...]
Je to paráda... ...
+++ Ďakujem ...
Úžasné... ...
Úchvatné! ...
Celá debata | RSS tejto debaty