V tomto videoblogu je ukázané, ako kvalitné sú dnešné smartfóny z ČĽR. Tento videoblog už videlo 250 000 ľudí a bol daný na youtube cca 3 týždne dozadu. Určite sa oplatí vidieť toto video, kde je dnešná Čína v oblasti výroby smartfónov.
V tomto videoblogu je ukázané, ako kvalitné sú dnešné smartfóny z ČĽR. Tento videoblog už videlo 250 000 ľudí a bol daný na youtube cca 3 týždne dozadu. Určite sa oplatí vidieť toto video, kde je dnešná Čína v oblasti výroby smartfónov.
Skupina republikánov z amerického Snemovne reprezentantov predložila legislatívu, ktorá sa snaží zabrániť čínskym študentom študovať na amerických školách, pričom sa odvolávala na takzvané obavy o národnú bezpečnosť, uvádza AP News. Tento krok potom vyvolal kritiku zo strany niektorých medzinárodných vzdelávacích organizácií a demokratov, pričom čínsky expert [...]
Muskov tím sa zameriava na odhaľovanie finančných podvodov v amerických štátnych výdavkoch. Sleduje tok peňazí cez prezidentské nariadenia a detailne analyzuje Agentúru Spojených štátov pre medzinárodný rozvoj (USAID) pre podozrenie z porušovania nariadení o pozastavení zahraničnej pomoci. Hlavným problémom sú podľa tohto tímu vládou financované mimovládne [...]
Na území RF v Kurskej oblasti sa ocitlo niekoľko tisíc obkľúčených vojakov ukrajinskej armády. Títo vojaci boli vyzvaní ruskou stranou, aby sa vzdali. Zatiaľ sa nič také nedeje a obkľúčení vojaci sa spoliehajú na Zelenského pomoc. Pravdepodobne dôjde k boju, kde títo vojaci budú mať malú šancu na prežitie. V prípade takéhoto kroku je všetka zodpovednosť na pleciach [...]
Premiér zvolal pre potvrdený výskyt slintačky a krívačky v chovoch na juhu Slovenska mimoriadne rokovanie vlády.
Podľa anonymného užívateľa sociálnej siete „na premaľbu v štýle záhradných trpaslíkov použil najlacnejšiu farbu z obchodu pre domácich majstrov“.
Rusko hovorí o zastavení útokov na energetickú infraštruktúru práve v čase, keď Ukrajina vypustila novú silnú riadenú strelu.
Dostal peňažný trest vo výške 150-tisíc eur, ak by ho nezaplatil, odsedel by si tri roky.
S tými cenami smartfónov je to už choré ...
Sama sa zhadzujes...:-) ...
nebud taka puntickarska dolezite je ze zaplavuju... ...
A, drazemilovana, snad neveris tomu, co si napisala... ...
samsungy vzdy boli a su smejdy nielen smartfony ...
Celá debata | RSS tejto debaty