Na youtube som našiel veľmi zaújmavé video, záznam rozhovoru jednej českej televízie s p. Milošom Jakešom, ktorý má už požehnaných 96 rokov. Skúste si to video pozrieť. Hovorí o minulosti v socializme.
Na youtube som našiel veľmi zaújmavé video, záznam rozhovoru jednej českej televízie s p. Milošom Jakešom, ktorý má už požehnaných 96 rokov. Skúste si to video pozrieť. Hovorí o minulosti v socializme.
Irán nedávno zaútočil na Izrael raketami a zasiahol Negev Nuclear Research Center, ktoré je v Negevskej púšti. Video, ktoré je pod článkom, asi nebolo vytvorené umelou inteligenciou. Dúfajme, že sa tento konflikt rýchlo skončí. https://www.youtube.com/watch?v=Vi8HJczeF9I
Čínsky výskumný tím vyvinul integrovaný komunikačný systém premosťujúci optické vlákna a bezdrôtové siete, čím vytvoril nový svetový rekord v rýchlosti prenosu dát, uvádza sa v štúdii publikovanej vo štvrtok v časopise Nature. Rastúci dopyt po výpočtovom výkone v dátových centrách s umelou inteligenciou a vývoj bezdrôtových sietí 6G novej generácie si [...]
Toto nám píšu média dookola už niekoľko rokov. Ruská Federácia je na pokraji kolapsu a tak stačí ešte chvíľu čakať a Ukrajina takto vyhrá vojenský konflikt. EÚ pripravuje zdrvujúci 20. sankčný balík voči RF. Ruská Federácia bude takto rozdrvená a zavládne mier za podmienok predstaviteľov EÚ a Donalda Trumpa. Ale ukrajinci s rusmi bojujú už mininálne od roku 2014 a [...]
S ruskou vojnou proti Ukrajine a Donaldom Trumpom prišla emancipácia európskej zahraničnej politiky. Ale v prípade Iránu sa opäť ukazuje, aká je únia rozdelená.
Po skončení konfliktu s Iránom sa Washington zameria na Kubu, uviedol americký prezident.
Majerský sa opäť pokúsi obhájiť post šéfa Prešovského samosprávneho kraja.
Viktor Orbán obvinil Ukrajincov, že peniaze, ktoré prevážali cez Maďarsko, boli určené pre jeho politických súperov v parlamentných voľbách.
Ludia takýmto vznešeným prispevkom dávajú ...
Ale sám píše, že papuľu. ...
nech bol aky bol -ale urbanka netromfol- ...
keby sa dostali k moci oni jakesovci a spol,pekne ...
lebo tam bol zapredanec gorbačov ...
Celá debata | RSS tejto debaty