Založ si blog

Dostanú sa piťovci k moci na Slovensku?

Na Slovensku budeme mať novú vládu. Premiérom bude pán, ktorého strana má tuším 4 regulárnych členov. Vôbec akože tie nové  strany ako strana za ľudí a strana kde Boris myslí srdcom, solidarita a sloboda, za ľudí, tak toto nemá alternatívu nikde na svete. V Čechách majú v parlamente napr. pirátov čo je  tiež na zamyslenie. Tradičné strany ako demokratická, komunistická, slovenská, sociálna, kresťanská a iné akoby na Slovensku stratili význam. Čo ma tak najviac zaráža tak to je, že sa k moci dostali bratislavskí piťovci. Piťo bude viesť slovenský parlament a asistovať mu budú poslanci zo strany solidarita a sloboda, strana za ľudí, obyčajní ľudia. Tieto „politické subjekty“ my skôr pripomínajú fan kluby, alebo nejaké dobročinné spolky , teda ako podľa názvu a aj podľa programu ako napr. obyčajní ľudia, myslím srdcom, za ľudí, sloboda a solidarita a pod. Žijeme v období, kde hocikto kto má dostatok peňazí si môže založiť svoju vlastnú politickú stranu a finančne pokryť všetky náklady ktoré okolo toho vznikajú. Nasľubovať hory doly. Tak toto je amerikanizácia politického systému, systém kde vyhrávajú len peniaze, ktoré kupujú marketingový obraz. Som veľmi sklamaný, že sa dožijem toho, že predsedom parlamentu bude piťovec. Nechce sa mi veriť, že až tak ďaleko sme došli. Ale beriem to ako fakt a piťovci sa dostali k moci celkom legálne. Piťozácia Slovenska teda môže začať. V Čechách prebehla agrofertizácia štátu, tak my budeme mať piťozáciu. No pevne dúfam, že Černák nebude pustený z basy a nestane sa v budúcich parlamentných voľbách premiérom SR.

Čínske hospodárstvo narástlo o 18, 3% v prvom štvrťroku 2021.

19.04.2021

Čínska Ľudová rep. zaznamenala v 1. štvrťroku ekonomický rast na úrovni 18,3% oproti minulému roku. HDP za prvý štvrťrok dosiahlo 24,9 biliona juanov. Tento rok sa dá očakávať v ČĽR rekordný ekonomický rast. Tabuľka dole to presnejšie popisuje.

Čína je po koronakríze. I. štvrťrok 2021 je veľmi úspešný.

13.04.2021

Prvý štvrťrok roku 2021 je pre Čínsku Ľudovú rep. mimoriadne úspešný v obchodnej oblasti. Export a import tovaru a služieb dosiahol nárast 29,2 percenta oproti minulému roku a dosiahol objem 8 470 miliard juanov. Export potvrdil čoraz väčší záujem o čínsky tovar vo svete, keďže narástol o rekordných 38,7 percenta. Obchodný prebytok je vo výške 759,29 miliardy juanov. [...]

Viete, že v kryptomenách je už viac ako 2000 miliard dolárov?

12.04.2021

Mnoho ekonomických periodík v poslednom čase uviedlo správu, že v kryptomenách je zainvestovaných viac ako 2000 miliard dolárov. Kedy vlastne prestane toto šialené tlačenie peňazí a čo to v budúcnosti prinesie? Lebo čoho je veľmi veľa tak to je potom aj veľmi lacné. Ako napr. zrniečka piesku, je ich veľa a tak sú veľmi lacné. Kam to vlastne ten súčasný kapitalizmus [...]

Armin Laschet

Strach zo zelenej kancelárky zomkol čiernych sokov

20.04.2021 21:47

Annalena Baerbocková alebo Armin Laschet? Jeden z nich s najväčšou pravdepodobnosťou po septembrových parlamentných voľbách v Nemecku nahradí dosluhujúcu kancelárku Angelu Merkelovú.

Peter Kmec, Ide o pravdu

Kmec (Hlas) v Ide o pravdu: Heger je len neinformovaný hovorca Matoviča

20.04.2021 20:30

Ruskí agenti mali byť za výbuchom českého muničného skladu v roku 2014. „SIS aj vojenské spravodajstvo musia informovať poslancov,“ povedal v relácii Ide o pravdu poslanec Peter Kmec.

Ukrajina / Doneck /

EÚ vo februári zaznamenala výrazný nárast žiadostí o azyl od Ukrajincov

20.04.2021 19:57

Nové údaje zaradili Ukrajinu do skupiny desiatich krajín s najvyšším počtom žiadostí o azyl v krajinách.

pocasie-21-4-2021

Apríl vyššie teploty odháňa, opäť pôjdu dolu

20.04.2021 19:00

Počasie zostane aprílové, premenlivé. Oproti priemernému aprílu budú teploty nižšie. Kedy sa dočkáme slnečných dní?

stan021

Socializmus aj tak zvíťazí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 511
Celková čítanosť: 1442129x
Priemerná čítanosť článkov: 2822x

Autor blogu

Odkazy