Kočner sa v Pezinku rehľel a Kotlebu tam zavrú do basy. (Kratučká úvaha. )

Čo na to poviete? Kočnera prepustili z väzby a môže sa potichu relhiť na slovenskom politickom systéme. No Kotleba za tie poukazy na 1488 eur pôjde do basy, alebo prinajlepšiom dostane podmienku. Toto je dnešné Slovensko. To je tak keď sa bratislavské podsvetie dostalo k moci. Niečo je zhnité v tomto „liberálnom štáte“. Nemyslíte si to tiež? Aké riešenie navrhuje slovenská verejnosť, aby sme sa stali poctivým neskorumpovaným štátom? Čo bude treba zmeniť, aby sme sa stali naozaj štátom všetkého ľudu, všetkých občanov?

DeepSeek versus Chat GPT

14.12.2025

AI v matematických súťažiach: DeepSeek vs ChatGPT V posledných rokoch sme svedkami toho, ako umelá inteligencia dokáže riešiť zložité matematické problémy, ktoré boli kedysi výlučne doménou ľudí. Medzi najdiskutovanejšie modely v tejto oblasti patria DeepSeek-Math-V2 a ChatGPT-4, ktoré boli testované na viacerých prestížnych matematických súťažiach a benchmarkoch. [...]

Ako sa žije bežnému američanovi v Amerike v súčasnosti.

10.12.2025

Ameriku zachvátila vlna chudoby. Čo bolo niekedy nemysliteľné, je dnes skutočnosťou. Bežní američania majú problémy vôbec vyžiť zo svojích príjmov. Ako je to možné, že najvyspelejšia a ekonomicky najsilnejšia krajina sveta má také problémy ako krajiny rozvojového sveta? Video o tomto probléme:

Rusko je na kolenách a prehrá vojnu s Ukrajinou.

09.12.2025

Niektoré média tvrdia, že stačí ešte počkať nejaký čas a RF sa ekonomicky zrúti a nedokáže bojovať ďalej s Ukrajinou. Ja by som tomu akože rozumel, ale nerozumiem tomu, prečo potom ruský rubeľ má hodnotu 77,5/1 americkému doláru na svetovom trhu. Ako je to možné, že po viac ako 3 rokoch vojny ruský rubeľ nekľakol a má hodnotu ako pred špeciálnou vojenskou [...]

Ružín Nádrž Odpad

Dobrovoľníci opäť čistili Ružín, z vodnej nádrže odstránili 80 ton odpadu

14.12.2025 19:58

Podľa dobrovoľníkov je podiel plastov a fliaš v odpade výrazne menší ako v minulosti.

Austrália Sydney Pláž Streľba

Zranený hrdina z Bondi Beach: Predavač ovocia odzbrojil strelca a zachránil zrejme mnoho životov

14.12.2025 19:20

Austrálčania vyzdvihli odvahu muža, ktorý svojou statočnou reakciou zachránil viacero životov počas najhoršej masovej streľby v krajine za ostatné roky.

česko policie

Šokujúci prípad z Česka: Uneseného chlapca našli uväzneného na chate, volal o pomoc. Podozrivého zadržali

14.12.2025 18:50

Po viac ako dvoch dňoch rozsiahleho pátrania našli policajti na Zlínsku dvanásťročného chlapca, je v poriadku.

Žandársky zbor, žandári

Žandári sú už v teréne. Ako vyzerajú? Opozícia ich chce po voľbách zrušiť, hovorí o Kaliňákových milíciách

14.12.2025 18:00

Rozpoznávacím znakom Žandárskeho zboru je žltý rukávnik s nápisom „Žandári“ a biele auto s žlto-zelenou potlačou.

stan021

Masmédia bársčo napíšu a bársčo povedia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,037
Celková čítanosť: 3504970x
Priemerná čítanosť článkov: 3380x

Autor blogu

Archív

Odkazy