2. januára 2022 08:27,
Prečítané 1 711x,
stan021,
Nezaradené
V minulom roku euro zoslablo o 10% voči juanu. Ukazuje sa, že EÚ nedokáže rovnocenne bojovať voči Čínskej Ľudovej rep. v ekonomickej oblasti. Euro stratilo 10% hodnoty voči juanu čo je veľa. Toto vôbec nie je dobrý ukazovateľ pre ekonomiku eurozóny. Eurozónu zasiahla v minulom roku 4,1% inflácia a tá bude pokračovať ešte aj v tomto roku.
Podľa údajov zverejnených v utorok Generálnou colnou správou (GAC) celková hodnota dovozu a vývozu tovaru medziročne vzrástla o 15 percent na 11,84 bilióna juanov (približne 1,73 bilióna amerických dolárov). Ide o historické maximum za prvý štvrťrok a najrýchlejšie štvrťročné tempo rastu za päť rokov.
Hlasovanie prostredníctvom korešpondenčných lístkov vo voľbách do Národnej rady SR by malo byť zakázané. Každý občan Slovenskej republiky, ktorý chce uplatniť svoje volebné právo, by sa mal osobne dostaviť do volebnej miestnosti, kde sa preukáže platným občianskym preukazom. Následne by mal hlasovať tajne za plentou a vlastnoručne vložiť obálku s hlasovacím lístkom [...]
Zaújmavé je, že občania EÚ a krajín EFTA (Švajčiarsko, Nórsko, Island, Lichtenštajnsko)a Veľkej Británie majú dohromady 534, 3 miliona obyvateľov. V roku 2025 sa v týchto krajinách predalo 13 271270 automobilov. V Čínskej Ľudovej republike sa minulý rok predalo 34 427625 automobilov. V minulom roku mala Čínska Ľudová rep. 1 402 mil. obyvateľov. Ak by sme to celé [...]
cize kurz sa vratil na hodnotu z roku 2016... ...
....ja by som navrhoval prijať Juan,pretože... ...
Toto nesmieš písať to sa nehodí do súčasnej ... ...
+++++++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty