Hodnota US doláru a eura stále padá voči juanu.
25. februára 2022 17:38,
Prečítané 2 204x,
stan021,
Nezaradené
Americký dolár a aj Euro je čoraz slabšie voči čínskemu juanu. Čínska Ľudová rep. tak vytvára tlak na hlavné západné meny. Neustála inflácia v západnom svete je zlým signálom do budúcnosti hodnoty západných mien. Amerika potrebuje vojnu, aby zakryla svoje ekonomické problémy a vojna na Ukrajine jej prišla veľmi vhod. Za všetkým budú zlí rusi a zlý Putin. Dnešný kurz:
euro/cny – 7,0828
usdolar/cny – 6,3159
23.01.2026
Venezuela je suverénna krajina a má právo samostatne si vyberať svojich partnerov pre spoluprácu, povedal v piatok hovorca čínskeho ministerstva zahraničných vecí Guo Jiakun, keď bol požiadaný o komentár k tvrdeniu amerického predstaviteľa zo štvrtka, že americká vláda umožní Číne nakupovať venezuelskú ropu, ale nie za „podhodnotené“ ceny, za ktoré sa ropa [...]
18.01.2026
Ukrajina nechce prevziať mŕtve telá vojakov, ktorý padli v boji. Ide o viac ako 6 000 padlých ukrajinských vojakov. Ukrajinci dokonca nechcú prevziať svojich zranených a chorých vojakov. Video:
17.01.2026
Americký prezident Donald Trump sľúbil občanom Grónska, že keď budú súhlasiť s pripojením k USA, tak každý jeden dostane zlaté papierové doláre a to vo výške 100 000. Ale títo ľudia nechcú zlaté papierové doláre, a dokonca ani občianstvo USA, ktoré by po pripojení automaticky dostali. Veď predsa v USA sa bežní ľudia majú dobre a zarábajú zlaté papierové [...]
Málokto sa vyzná vo finančníctve. Včera TB o... ...
Reálne od sankcií kvôli krymu sa, aj kvôli nim... ...
Už je to tu zas? Koľkokrát ti mám písať, že... ...
Omyl, vojnu potrebuje hlavne Šialený Putin. ...
Hodnota rubĺa padá voči všetkým menám. Určite... ...
Celá debata | RSS tejto debaty