Ukrajinskí samopaľníci zastavili auto v ktorom bol muž a ten muž hovoril s ruským prízvukom. Tí samopaľníci ho zabili. Pozrite si toto strašné video. Ako ďaleko prišiel tento konflikt, hrôza.
Ukrajinskí samopaľníci zastavili auto v ktorom bol muž a ten muž hovoril s ruským prízvukom. Tí samopaľníci ho zabili. Pozrite si toto strašné video. Ako ďaleko prišiel tento konflikt, hrôza.
Do akej absurdity nás doviedla takzvaná západná ekonomika? Západné média neustále tvrdia, že jediný úspešný systém je liberálny kapitalizmus, ktorý nás však zaviedol do sveta pokrivených zrkadiel. Po celé desaťročia sa napríklad HDP prezentoval ako kľúčový ukazovateľ úspechu a prosperity. Realita je však iná – údaje sa skresľujú a manipulujú z politických [...]
Venezuela je suverénna krajina a má právo samostatne si vyberať svojich partnerov pre spoluprácu, povedal v piatok hovorca čínskeho ministerstva zahraničných vecí Guo Jiakun, keď bol požiadaný o komentár k tvrdeniu amerického predstaviteľa zo štvrtka, že americká vláda umožní Číne nakupovať venezuelskú ropu, ale nie za „podhodnotené“ ceny, za ktoré sa ropa [...]
Ukrajina nechce prevziať mŕtve telá vojakov, ktorý padli v boji. Ide o viac ako 6 000 padlých ukrajinských vojakov. Ukrajinci dokonca nechcú prevziať svojich zranených a chorých vojakov. Video:
Kim Ču-e sa prvýkrát objavila na verejnosti spoločne so svojim otcom pri teste rakety dlhého doletu v novembri 2022.
Rusko uviedlo, že situácia s palivami na Kube je kritická.
Ruský režim zablokoval ešte v marci 2022, pár dní po invázii na Ukrajinu, aj sociálne siete Facebook a Instagram.
Miliardár na slová francúzskeho prezidenta rýchlo reagoval na svojej sociálnej sieti X.
ano deju sa uz 8 rokov na donbase ...
Takže ti to nevadí a podporuješ to? Kde kto... ...
Bol to Vagnerovec. ...
Žiaľ v zmysle, že až teraz. ...
Žiaľ, už sa otvárajú oči aj tým, čo zo... ...
Celá debata | RSS tejto debaty