Najväčšia udalosť roka 2022.
31. decembra 2022 07:50,
Prečítané 2 208x,
stan021,
Nezaradené
Najväčšou udalosťou roka 2022 bol kongres komunistickej strany Číny a zvolenie Xi Jinpinga do funkcie generálneho tajomníka strany. Xi Jinping je politikom, ktorý určí v budúcnosti chod-smerovanie Číny, zároveň aj chod celej súčasnej civilizácie. Ako bude vyzerať civilizácia v budúcnosti, tak to určí Xi Jinping svojími rozhodnutiami. Svet sa bude čoraz viac meniť podľa vývoja ekonomiky v Čínskej Ľudovej rep.
21.02.2025
Dnes po celom Slovensku budú vo väčších mestách protesty proti súčasnej slovenskej vláde. Predpokladám, že noví Cintulovia budú páliť fotky premiéra Fica a zároveň zástavy RF a USA. V protestujúcich zástupoch budú viať zástavy Ukrajiny a rečníci sa budú venovať vojne na Ukrajine. Budem zvedavý čo ešte iné sa na tých protestoch bude diať.
18.02.2025
Tento blog berte len ako ľahký žáner na čítanie. Nemecko sa považuje za jednu s najvyspelejších krajín sveta. Nemecká ekonomika je založená hlavne na strojárskom priemysle, automobilový priemysel hrá najdôležitejšiu úlohu v Nemeckej ekonomike. Predstavme si, že by Nemecko nesmelo doviesť žiadne technológie z USA. Všetky technológie z USA by boli pre nemeckú ekonomiku, [...]
17.02.2025
Čínsky nezávisle vyvinutý supravodivý kvantový počítač tretej generácie Origin Wukong obslúžil celosvetovo viac ako 20 miliónov používateľov, čím prekonal dôležitý míľnik vo vývoji kvantových počítačov v krajine, informoval denník China Science and Technology Daily. Podľa Anhui Quantum Computing Engineering Research Center majú používatelia zo 139 krajín alebo [...]
Peťko Borovička vitaj späť. Našiel si si... ...
Ledva som si to všimol. ...
Celá debata | RSS tejto debaty