24. septembra 2023 08:26,
Prečítané 24 840x,
stan021,
Nezaradené
Nedávno zomrela posádka tanku Leopard v priamom boji s vojakmi RF. Po zásahu tohto tanku Lancetom posádka zomrela ale vodič tanku ešte žil, ktorý aj napriek zdravotnej pomoci neskôr zraneniam podľahol. Vodič – mechanik po zásahu lancetu ešte kričal nicht schiessen a tvrdil, že nie je dobrovoľník, ale je riadny vojak nemeckej armády.
Očividne NATO sa stalo súčasťou vojny na Ukrajine. Hrozí eskalácia vojenskej konfrontácie medzi RF a NATO. Dúfajme, že sa vojna nebude rozširovať a nevznikne v Európe vojenský požiar, ktorý by zachvátil aj Slovensko. To by znamenalo miliony mŕtvych vojakov na oboch stranách tejto vojny.
Umelá inteligencia (AI), hlboká syntéza a ďalšie vznikajúce technológie sa rýchlo rozvíjajú a zohrávajú čoraz dôležitejšiu úlohu pri podpore nových kvalitných produktívnych síl a poháňaní vysokokvalitného hospodárskeho a sociálneho rozvoja, pričom zároveň prinášajú veľké pohodlie do každodenného života. Tieto technológie sa však zneužívajú aj na [...]
AI v matematických súťažiach: DeepSeek vs ChatGPT V posledných rokoch sme svedkami toho, ako umelá inteligencia dokáže riešiť zložité matematické problémy, ktoré boli kedysi výlučne doménou ľudí. Medzi najdiskutovanejšie modely v tejto oblasti patria DeepSeek-Math-V2 a ChatGPT-4, ktoré boli testované na viacerých prestížnych matematických súťažiach a benchmarkoch. [...]
Ameriku zachvátila vlna chudoby. Čo bolo niekedy nemysliteľné, je dnes skutočnosťou. Bežní američania majú problémy vôbec vyžiť zo svojích príjmov. Ako je to možné, že najvyspelejšia a ekonomicky najsilnejšia krajina sveta má také problémy ako krajiny rozvojového sveta? Video o tomto probléme:
Z najnovšieho prieskumu Eurobarometra vyplýva, že EÚ dôveruje 54 % Slovákov, v porovnaní s prieskumom z jari 2025 ide o nárast o dva percentuálne body.
Takže 8 fašistov opravujem. ...
Neviem ,čo skutočnosti mažete Us trolli veď... ...
Putin stál pri tanku a počul ich kričať po... ...
Takže to nakoniec nebol leopard? Ten má... ...
Dokonca priši na to ,že tetrotldown bol... ...
Celá debata | RSS tejto debaty