30. decembra 2024 18:53,
Prečítané 1 726x,
stan021,
Nezaradené
Tento pán z tohto doleuvedeného videa je američan, ktorý žije v zahraničí od r. 2010 a rozpráva o piatich mýtoch týkajúcich sa súčasnej Ameriky, ktorým on sám už viac neverí. Zaujímavé rozprávanie, prosím, pozrite si a porozmýšľajte o týchto zborených mýtoch, ktoré možno ešte kolujú medzi pospolitým slovenským ľudom.
V dialógu s bývalým gréckym ministrom financií Yanisom Varoufakisom sa Jeffrey Sachs venuje mylnej americkej predstave o víťazstve v obchodnej vojne s Čínskou ľudovou republikou a zároveň analyzuje otázku, či by sa Taiwan mohol stať „druhou Ukrajinou“. Obe tieto kľúčové témy rozoberá priložené video. Nech sa páči:
Čína od roku 2024 vyrobila takmer 100 robotických produktov s umelou inteligenciou (AI), čím si zabezpečila 70 percent svetového trhu, a budúce vyhliadky čínskeho priemyslu robotov s umelou inteligenciou (AI) sú široké, uviedol v sobotu Du Guangda, úradník Ministerstva priemyslu a informačných technológií (MIIT). Čína je jedinou krajinou na svete s kompletným priemyselným [...]
Čína sa v súčasnosti stala najväčším svetovým držiteľom patentov na umelú inteligenciu (UI) a vlastní asi 60 percent globálnych patentov týkajúcich sa umelej inteligencie. Umelá inteligencia je kľúčovou hnacou silou v novej vlne technologickej revolúcie a priemyselnej transformácie a čínsky sektor UI vykazuje silné tempo rozvoja, povedal Shen Changyu, šéf Čínskej [...]
...infantilní ľudia budú radi veriť pekným... ...
Pozeraním videa sme stratili zbytočne... ...
Celá debata | RSS tejto debaty