Založ si blog

Hrôza na štátnej hranici Mexiko-USA. Prečo američania strieľajú do mexických mukľov?

Toto je voľné pokračovanie môjho blogu v ktorom som poukázal na brutalitu amerických pohraničníkov, ktorí v prípade potreby používajú strelné zbrane voči mexickým muklom prekračujúcim štátnu hranicu. Hrôzou je, že niektrorí mukli (6 ľudí) zahynuli ešte pred prekročením štátnej hranice, čiže na mexickej strane. Jeden mladík dostal 8 striel do tela ešte na mexickej strane hranice, priamo v meste na ceste. Asi ide o preventívne opatrenia z americkej strany. Som presvedčený, že mexičania poznajú tento priestor dokonale a veľmi dobre vedia, kde sa pohraničiari pohybujú, teda čo si môžu a nemôžu dovoliť. I tak ďalej vo videu som videl na bielom dome pri hraničnom pásme,plote 3 jamky po guľkách, ktoré boli vystrelené z americkej strany. Domáci tvrdia, že to nikto nevyšetroval.  Čiže opäť  niekto strieľal s automatickej zbrane. Ja sa pýtam ctenej slovenskej verejnosti, ako je toto vôbec možné???

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=KDLz2RKTMss


Ako sa darilo čínskym automobilkám minulý rok.

01.04.2023

Trhový podiel osobných vozidiel čínskych značiek vzrástol na 49,9 %,vzrástol v roku 2022 na 49,9 percenta, čo predstavuje nárast o 5,4 percentuálneho bodu. Kumulatívny objem predaja osobných vozidiel čínskych značiek dosiahol v roku 2022 11,766 milióna kusov, čo je medziročný nárast o 22,8 percenta. Je to vďaka neustálym objavom v základných technológiách, zlepšovaniu [...]

Ruská armáda našla spôsob, ako ničiť ukrajinské opevnené oblasti.

30.03.2023

Ukrajinskí analytici sú v panike kvôli novej taktike ruských ozbrojených síl. Ukrajinské jednotky už nedokážu udržať mocné opevnené oblasti, ako tomu bolo predtým. Rok po začatí špeciálnej vojenskej operácie začali ruskí vojaci používať vysokovýkonné zbrane. Upozornil na to ukrajinský vojenský expert Oleg Starikov na portáli „Politeka“. A nejde o hypersonické [...]

Návšteva čínskeho prezidenta v Rusku priniesla plodné výsledky a prispeje k ľudskému pokroku.

28.03.2023

Pred desiatimi rokmi pritiahla veľkú pozornosť medzinárodného spoločenstva otázka, aká bude prvá zámorská štátna návšteva čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga po jeho zvolení za prezidenta. Siho cesta do Moskvy v marci 2013 – prvá, ktorú uskutočnil nový čínsky líder krátko po nástupe do úradu – naznačila, že Čína kladie veľký dôraz na svoje vzťahy s Ruskom. [...]

nehoda

Obrovský hazard. S 1,65 promile viezol dcéru, havaroval

01.04.2023 19:45

42-ročný vodič s vozidlom narazil do odstaveného auta a prevrátil sa.

Tunel Ľudovíta II.

Jazdia tadiaľ aj formuly. Pri nehode v Monaku prišli o život traja ľudia

01.04.2023 19:20

Do steny tunela Ľudovíta II. v centre mesta narazilo auto, ktoré sa následne vznietilo.

asad, putin

Sýria myslí na návrat do Ligy arabských štátov. Hľadá spojencov

01.04.2023 18:22

Reuters objasnil, že prezidentovi Asadovi sa viac ako desaťročie vyhýbali mnohé západné a arabské štáty kvôli občianskej vojne.

Ondrej Lunter, predseda BBSK

Banskobystrická župa usporila na energiách milión eur. Ako sú na tom ostatné?

01.04.2023 17:49

Vo svojich úradoch a inštitúciách menej kúrili či svietili, teraz žnú v Banskej Bystrici úspech. Kam pôjdu ušetrené peniaze?

stan021

Masmédia bársčo napíšu a bársčo povedia

Štatistiky blogu

Počet článkov: 705
Celková čítanosť: 2197629x
Priemerná čítanosť článkov: 3117x

Autor blogu

Odkazy