Elon Musk chce lietať na Mars a nedávno mu zlyhala ďalšia raketa.
9. januára 2018 20:47,
Prečítané 2 681x,
stan021,
Zábava
Určite ste o tom počuli, že Elon Musk chcel poslať utajenú americkú družicu do vesmíru a celá akcia vybuchla. Neviem si to ani predstaviť, že by tí američania mali v roku 2022 letieť na Mars s elonovou raketou. Najprv to treba vyskúšať s opicami alebo nejakými inými tvormi, ale človeka by som do takýchto rakiet určite neposadil. Mne sa to zdá byť úplný nezmysel. Možno sa naozaj mýlim, ale mne sa tá misia na Mars v roku 2022 zdá byť také niečo ako rozprávka pre dospelých. Čo na to hovoríte?
20.10.2025
Tak toto video by si mal pozrieť americký prezident Donald Trump, ktorý obviňuje svet, že svet zneužíva obchod s USA na ochudobňovanie amerických občanov. Tu je výborné vysvetlenie: https://www.youtube.com/shorts/UulvCvWPxGU
18.10.2025
Tu je video, ktoré veľmi pekne vysvetľuje, prečo vlastne na svete sú chudobní ľudia. Ako je to možné, že na svete existuje obrovské množstvo peňazí a predsa existujú miliardy ľudí, ktorí žijú v chudobe a nedostatku. Prečo máme ekonomické krízy? Video, ktoré tieto veci vysvetľuje:
16.10.2025
Čína predstavila ultrarýchly 90GHz osciloskop, ktorý prekonáva svetové štandardy Čína v strede oficiálne odhalila prvý domáci ultrarýchly osciloskop s šírkou pásma 90 GHz, ktorý pracuje v reálnom čase. Tento prielom znamená zlom v oblasti vysokokvalitnej elektronickej meracej techniky a ukončuje dlhoročnú závislosť na zahraničných technológiách. Informovala o tom [...]
Pardón .... so solárnymi .... ...
Elon Musk je jedna veľká bublina, tvár reklamy,... ...
To keby bola ta raketa cinska - to by bolo ine ...
spionazny satelit za bezmala 4 miliardy katastrofa... ...
si sa vytesoval ?? ...
Celá debata | RSS tejto debaty