Štatistika predaja americkej spoločnosti Tesla a čínskeho výrobcu elektromobilov BYD ukázala, že Tesla už nie je najdôležitejším výrobcom elektrických aut na svete. Viac podrobností je vo videu.
Štatistika predaja americkej spoločnosti Tesla a čínskeho výrobcu elektromobilov BYD ukázala, že Tesla už nie je najdôležitejším výrobcom elektrických aut na svete. Viac podrobností je vo videu.
Československá socialistická republika a elektronika.
Najväčším výrobcom automobilov v súčasnosti je Čínska ľudová republika. V tejto krajine sa rozvíja automobilový priemysel veľmi rýchlo a je to vidieť na počte vyrobených automobilov a aj na ich predaji. Tradiční výrobcovia ako USA, Nemecko a Japonsko postupne strácajú vplyv v tejto oblasti. Súčasná Čínska ľudová republika vyrobí viac automobilov ako celé zoskupenie [...]
Na Youtube som našiel zaújmavé video o súčasnom Rusku. Aká je teda súčasná životná úroveň bežného občana Ruskej Federácie? Nebudem k tejto téme viac písať, lebo aj tak o tom v skutočnosti neviem nič, len čerpám z videí z youtubu, ktoré toto všetko opisujú. Na youtube je takýchto videí viac. Video:
Informácie o tom, kde, prečo a kedy bol Amiri zadržaný, neboli bezprostredne známe.
Podľa obžaloby prijal úplatky v hotovosti a majetku v celkovej výške 38 miliónov dolárov.
Strelec autom vrazil do kostola a začal strieľať na stovky ľudí.
Nešťastie si vyžiadalo život Rumuna, Rusa či Inda.
Celá debata | RSS tejto debaty